Set Peppa Pig Peppas Aquarium Adventure

HasbroSKU: 129794

Barcode: 5010993929733


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,699 Lek

Përshkrim

Vendoseni figurën Peppa në zonën e aktivizimit, shtyjeni atë dhe peshku do të ecë përpara me të. Ata do të ndjekin edhe Papa Pig. Tërhiqni një figurë lart shkallët dhe më pas shtyni kangjella në mënyrë që kova të mbushet me peshk. Këtu janë 2 figura pinguinësh. 2 korniza fotografish që kanë madhësinë e duhur për një foto të Peppa dhe Papa Pig nëse duan të pozojnë për një foto. Zona e arkës ka një arkë që hapet duke shtypur butonin e sipërm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi