Set Paketë Dhuratash 3 në 1 The Joker

PyramidSKU: 129974

Barcode: 5050293851488


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,799 Lek

Përshkrim

Produkt zyrtar i licencuar.

Set dhuratash me turi, slitë dhe zinxhir çelësash, origjinale të mahnitshme DC me temë Joker. Dhurata perfekte për fansat e DC.

Paraqitur në kuti dhuratë që përputhet.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi