Set Dhurata Paketa 3 në 1 Animal Crossing Tom

PyramidSKU: 129975

Barcode: 5050293855844


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,799 Lek

Përshkrim

seti i dhuratave Animal Crossing (Tom Nook) që përmban një turi qeramike, një slitë dhe një zinxhir gome është një dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të Animal Crossing. Seti elegant i lojës vjen nga shpërndarja zyrtare.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi