Çelësi i mbrojtjes së ekranit Oled Freaks Tempered Glass

Freaks And GeeksSKU: 129976

Barcode: 3760178620482


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 899 Lek

Përshkrim

Qëndrueshmëria e xhamit të kalbur e vlerësuar me fortësi 9H
Përfshin një çantë instalimi inovative, të shtrirjes automatike për aplikim të lehtë
Qartësia e jashtëzakonshme ruan ndriçimin origjinal të ekranit
Veshja oleofobike parandalon vajrat dhe gjurmët e gishtërinjve
Projektuar në mënyrë specifike për t'iu përshtatur Nintendo Switch OLED 2021 / Nintendo Switch OLED Screen Protector

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi