PS5 Liqeni

PerpetualSKU: 129736

Barcode: 5060522098058


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,999 Lek

Përshkrim

E vendosur në Providence Oaks, Oregon në vitin 1986, Lake është një lojë tepër e bukur, e qetë, e botës së hapur, e përbërë nga një kartë SIM me roaming të lirë dhe një aventurë me pikë-dhe-klikim të drejtuar nga historia.

Ju merrni rolin e Meredith Weiss, e cila po bën një pushim nga karriera e saj e lartë në qytet, duke vizituar qytetin e saj buzë liqenit të fëmijërisë për dy javë, për të qëndruar në vend të babait të saj si transportues poste.

Gjatë qëndrimit të saj, ajo ndeshet me disa fytyra të njohura, si dhe me shumë njerëz të rinj teksa drejton kamionin e postës nëpër pyjet piktoreske të Oregonit, duke u ndalur në vende të detajuara bukur për të dërguar letra dhe pako dhe për të njohur çuditshmërinë e qytetit. vendasit.

Deri në fund të dy javëve, ajo do të duhet të vendosë nëse do të kthehet në jetën e saj në qytet apo do të qëndrojë në Providence Oaks.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi