PS5 Gotham Knights Edition Special

New
WB GamesSKU: 130168

Barcode: 5051895414842


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek9,399ALL

Përshkrim

Porositni paraprakisht tani për të marrë 233 Kustom Batcycle Skin dhe ekskluzive Gotham Knights Steelcase.

 

Batman ka vdekur. Një botë e re e gjerë kriminale ka përfshirë rrugët e Gotham City. Tani i takon Familjes Batman - Batgirl, Nightwing, Red Hood dhe Robin - të mbrojë Gothamin, të sjellë shpresë për qytetarët e saj, disiplinë për policët e saj dhe frikë për kriminelët e saj.

Nga zgjidhja e mistereve që lidhin kapitujt më të errët në historinë e qytetit deri te mposhtja e zuzarëve famëkeq në konfrontime epike.

 

Gotham Knights është një RPG me aksion në botë të hapur, e vendosur në qytetin më dinamik dhe më interaktiv të Gotham deri më tani. Patrulloni pesë bashkitë e veçanta të Gotham-it në mënyrë solo ose në bashkëpunim dhe merrni pjesë në aktivitetin kriminal kudo që ta gjeni.

 

Trashëgimia juaj fillon tani. Hyni në Kalorës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi