PS4 Rabbids Party Of Legends

NewKurseni 2,600 Lek
UbisoftSKU: 130173

Barcode: 3307216237426


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek Çmimi i rregullt4,999 Lek

Përshkrim

Nisni një udhëtim legjendar me Rabbids në këtë lojë argëtuese feste! Bashkohu
ata në një kërkim të jashtëzakonshëm, të mbushur me momente gazmore dhe personazhe shumëngjyrëshe.
Mblidhuni me miqtë dhe familjen dhe shijoni një mori mini-lojërash qesharake
festa më epike e Rabbids deri më tani.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi