PS4 Monster Energy Supercross 5

Kurseni Lek800
MilestoneSKU: 129669

Barcode: 8057168504439


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek7,199ALL Çmimi i rregulltLek7,999ALL

Përshkrim

Rruga për t'u bërë një kampion i vërtetë fillon këtu. Me modalitetin e ri të karrierës, do t'ju duhet të provoni aftësitë tuaja në biçikleta me dy rrota për të qenë në gjendje të fitoni lavdi!
Fitoni garat e para në kategorinë "Futures". Përmirësoni teknikën tuaj si "Rookie" duke filluar në klasën 250SX. Krijoni ekipin tuaj pasi të nënshkruani me një sponsor ose bashkohuni me një ekzistues. Hapni dyert e të gjithë kampionatit duke u bërë një "Pro" i vërtetë për të sfiduar heronjtë e klasës 450SX dhe për të arritur suksesin përfundimtar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi