PS4 Kuarteti i Tërfilit të Zi Kalorësit

Kurseni 900 Lek
Bandai NamcoSKU: 129979

Barcode: 3391891998031


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,099 Lek Çmimi i rregullt8,999 Lek

Përshkrim

Në këtë lojë aksioni të betejës magjike, merrni pjesë në beteja ekipore 4-në-4 dhe bëni një sërë magjish magjike për të mposhtur ekipin kundërshtar. Ju mund të merrni një nga katër rolet: Luftëtar, Shërues, Mbështetës, Ranged. Përdorni rolin dhe magjitë tuaja në efektin më të mirë të mundshëm dhe bashkëpunoni me shokët tuaj të skuadrës për të fituar betejën!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi