Printer Xiaomi Mi Portable (2x3 inç. 20 fletë) 26658

New
XiaomiSKU: 130267

Barcode: 6934177716485


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,599 Lek

Përshkrim

Dëshironi të jeni në gjendje të printoni gjithçka pa asnjë problem dhe kudo që të jeni, kjo është arsyeja pse keni marrë printerin e ri fotografik portativ Xiaomi Mi. Shkoni më tej dhe mos u mbaroni pa mbështetje me Letër fotografike të re Pack x20 Xiaomi Mi Portable Photo Printer 2×3″. E krijuar posaçërisht për këtë printer, do t'ju lejojë të bëni të gjitha fotot që dëshironi të arrini në duart tuaja. Është e mrekullueshme!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi