Festivali i vogël i muzikës me pelush Squishville Mini Squishmallow

New
JazwaresSKU: 130547

Barcode: 191726428497


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Bashkohuni me grupin dhe përgatituni për të bllokuar me Hamsterin Hamster! Ky grup aksesorësh akustik përmban një Humphrey Squishmallows 2 inç dhe gjithçka që i nevojitet për të bërë muzikë melodike. Lidheni me rrip kitarën e tij dhe këndojini atij një këngë teksa ai kërcen me lojë. Nëse preferoni të rrahni, atëherë Humphrey mund të godasë dhe të përplaset mbi tamburët e tij, madje do të futet brenda kur të jetë koha për të hipur! Me automjete, grupe lojërash dhe pelushin tuaj të preferuar Squishmallow, bota prej pelushi Squishville po shpërthen me mundësi! Përfshin: Squishmallows 2” - Aksesor për kitarë prej pelushi Humphrey the Hamster, aksesor për daulle pelushi Bongo Mosha: 3+

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi