Pelush Squishville Mini Squishmallow Little Fairy Lotus

New
JazwaresSKU: 130545

Barcode: 191726428480


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek2,199ALL

Përshkrim

Hapni syrin tuaj të nëntë me Caeli, Macja Purple Tie-Dye.
Ky grup aksesorësh i kujdesshëm përmban një Squishmallows Caeli 2 inç dhe gjithçka që i nevojitet për të gjetur paqen e saj të brendshme.
Kur ajo të jetë gati për të eksploruar qendrën e saj shpirtërore, vendoseni në Lotus Pad, në mënyrë që të mund të shkëputet nga shqetësimet e saj të kësaj bote, më pas, ndërsa hyn në gjendjen e saj më të thellë të meditimit, lidhni krahët e saj të zanave dhe lëreni të fluturojë rreth botës së saj të ëndrrave, me automjete. setet e lojërave dhe pelushi juaj i preferuar Squishmallow, bota prej pelushi Squishville po shpërthen me mundësi.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi