Pelush Squishville Mini Squishmallow Aurora në makinë

New
JazwaresSKU: 130550

Barcode: 191726383819


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 999 Lek

Përshkrim

Mbërtheni rripin tuaj të kungujve dhe bëhuni gati për t'u rrotulluar me asortimentin Squishville Mini-Squishmallow Pelush dhe Vehicle. Ky asortiment i mrekullueshëm i lezetshëm përmban pelushin tuaj të preferuar të Squishmallows në një madhësi mini 2 inç. Shtrydhni pelushin tuaj Mini-Squishmallow në automjetet e tyre të mrekullueshme dhe eksploroni botën e lodrave Squishville. Bota e lodrave Squishville është bërë me mbushje super të butë, duke e bërë atë vendin më komod në tokë. Rrokullisni nëpër botën e lodrave Squishville në një aeroplan, makinë apo edhe një karrocë. Shtoni 12 nga lodrat tuaja të preferuara prej pelushi Squishmallow si Dexter, Mauve dhe Zeke në botën tuaj të kungujve në madhësinë e tyre të re 2 inç. Me automjete, grupe lojërash dhe personazhet tuaj të preferuar prej pelushi Squishmallow, bota e lodrave Squishville po shpërthen me personalitet.
Mosha:
I përshtatshëm për 5+

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi