Qenush në këmbë me pelush FurReal Rockalots muzikor

MattelSKU: 129790

Barcode: 5010993931811


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,349 Lek

Përshkrim

Këlyshi muzikor interaktiv në këmbë i furReal Rockalots është një kafshë shtëpiake jashtëzakonisht e lezetshme, e lezetshme, që lëkundet aq shpejt sa fëmijët! Kur e çoni për shëtitje, ajo luan 3 këngët e saj argëtuese, dhe ato luajnë më shpejt kur ju ecni më shpejt! Kur ngadalësoni, edhe ritmi i këngëve ngadalësohet. Ky qenush lëkundës vjen me një furçë në formë kitare për të rregulluar leshin e saj të butë dhe syzet e diellit në formë zemre.
.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi