Surpriza e qeseve me fasule me pelush mace kundër turshive

New
CepiaSKU: 130452

Barcode: 810051821697


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 799 Lek

Përshkrim

Macet kundër turshive - çanta misterioze - pelushe 4" të mbushura me fasule
Kjo çantë 1 pc ka një mace misterioze ose turshi - cilën do të merrni???
Macet kanë frikë nga turshitë, por turshitë duan vetëm dashuri. Mirë se vini në botën e Cats vs Pickles ku turshitë e dashura por të keqkuptuara janë në ndjekje të pashpresë të maceve shumëngjyrëshe. Macet vs Turshitë janë budallenj dhe të butë dhe kaq argëtues për t'u mbledhur! Cila jeni ju? Team Cat apo Team Turshi?
E shkëlqyeshme për fëmijët e të gjitha moshave! Ndjenja prekëse super e butë është e shkëlqyeshme për reduktimin ndijor dhe stresin. Shokë të përsosur studimi, shoqërues udhëtimi, kafshë shtëpiake rehati dhe thjesht për argëtim! Macet kundër turshive janë pelusha super të buta, të mbushura me fasule, të cilat ndihen kaq të bukura për t'u mbajtur, sa nuk do të doni t'i ulni!
Çdo pelush Cats vs Pickles është bërë në një dizajn të adhurueshëm printimi që pasqyron 'sonalitetin e saj'. Kërkoni 'shenjen e përqafimit të zemrës' të printuar në çantë, në mënyrë që të dini se është një pelush autentik CvP! 100 për të mbledhur! Mace ushqimore, mace të ëmbla, mace të frikshme, mace peshku, mace me syze dhe mace me klasë, dhe mace për shkollë!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi