Bluey prej pelushi Talking Bluey

MooseSKU: 129854

Barcode: 630996171431


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,749 Lek

Përshkrim

Sillni lojën argëtuese dhe imagjinative të Bluey në shtëpi me Talking Bluey 13" Pelush!
Bluey është një qen i dashur, gjashtëvjeçar Blue Heeler, të cilit i pëlqen ta kthejë jetën e përditshme familjare në aventura të pafundme, lozonjare.
Bluey pëlqen të luajë me familjen e saj, veçanërisht me motrën e saj të vogël Bingo.
Shtypni barkun e Bluey për të dëgjuar 9 fraza argëtuese nga emisioni Bluey TV. Ju madje mund të këndoni së bashku me Bluey për këngën e saj tematike! Bluey është vetëm madhësia perfekte për përkëdhelje.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi