Playdoh Foam Pink

New
HasbroSKU: 130534

Barcode: 5010994147082


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 699 Lek

Përshkrim

Argëtimi i shkumës kudo që bredh! Play-Doh Foam është një përzierje e lezetshme e shkumës, por e fortë, dhe relaksuese por emocionuese.

Kjo kanaçe e vetme me shkumë Play-Doh për fëmijë 3 vjeç e lart vjen me 3,2 ounce kënaqësi të pastër. Argëtim për kohën e artit dhe artizanatit ose për t'u çlodhur pas një dite të gjatë!

Është një përvojë e kënaqshme e shkumës që ndihet mirë në duart tuaja, dhe ngjyra e ndritshme është gjithashtu argëtuese për t'u parë. Tekstura e fortë, e përkulshme dhe rruazat e buta krijojnë një përvojë prekëse që ndihet mirë në duart tuaja dhe nuk është toksike për qetësinë tuaj mendore.

Shtypeni, formësoni, shtrydheni sa më fort që të mundeni - kjo shkumë modelimi ruan formën që bëni! Është një aktivitet argëtues arti dhe zanati për fëmijët dhe i shkëlqyeshëm për t'u çlodhur pas një dite të gjatë.
Mosha: 3+

Përmasat: 10,16 G x 10,16 D x 4,45 H (cm)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi