Playdoh Crystal Crunch Gem Dazzlers Blue

HasbroSKU: 129807

Barcode: 5010993946457


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,399 Lek

Përshkrim

Peroduo zhul në formë unaze kristali që mund të vishet, i pastër kristal, i shkëlqyeshëm, mund të shtrihet dhe tërhiqet sipas dëshirës në dorë, duke krijuar një kristal të përzier që kërcit dhe vezullon
Përfshin
3,5oz zhul kristal, balte jo toksike

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi