PC i montuar - Intel Core i5-12600K | 16 GB | 500 GB | RTX 3050 8 GB

New
AssembledSKU: -

Barcode: -


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek169,900ALL

Përshkrim

Procesori: Intel Core i5-12600K 10 Core/16 Threads deri në 4.90 GHz
Motherboard: Socket micro-ATX ASUS PRIME Z690M-PLUS DDR4 1700
Ftohës: Ngrirës Arktik i35 ARG
RAM: 16 GB Kingston FURY Beast RGB 2x 8 GB 3200 Mhz DDR4
SSD: 500 GB KIOXIA EXCERIA NVMe PCIe M.2 Gen3 x4
HDD: -
Karta grafike: ASUS Phoenix nVidia GeForce RTX 3050 8 GB GDDR6
Portet GPU: 3x DisplayPort, 1x HDMI
Ndërfaqet: 1x USB-C 3.1 Gen2, 1x USB-A 3.1 Gen2, 4x USB-A 3.1 Gen1
2x USB-A 2.0, 1x gigabit RJ45, 1x audio, 1x linjë, 1x mikrofon
1x DisplayPort, 1x HDMI
1x USB-C 3.1 Gen2 , 2 x USB-A 3.1 Gen1, 2x USB-A 2.0
1x buton energjie, 1x buton rivendosjeje, 1x kufje, 1x mikrofon
Rast: Xhami micro-ATX LC-Power 711MB ARGB i bardhë
PSU: 600 Watt Thermaltake Smart RGB 80 PLUS RGB
Pajisjet periferike: Kabllo USB-A për tastierën bazë dhe mausin e përfshirë
OS: Dos falas
Garancia: 1 vit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi