PC i montuar - Intel Core i5-12400F | 16 GB | 500 GB | GTX 1660 Super 6 GB GDDR6

NewKurseni 12,901 Lek
AssembledSKU: -

Barcode: -


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 124,999 Lek Çmimi i rregullt137,900 Lek

Përshkrim

Procesori: Intel Core i5-12400F 6 Core/12 Threads deri në 4.4 Ghz
Motherboard: Socket micro-ATX AsRock H670M PRO DDR4 1700
Ftohës: Ftohës Intel Stock OEM
RAM: 16 GB Kingston FURY Beast RGB 2x 8 GB 3200 Mhz DDR4
SSD: 500 GB KIOXIA EXCERIA NVMe PCIe M.2 Gen3 x4
HDD: -
Karta grafike: nVidia GeForce GTX 1660 Super 6 GB GDDR6
Portet GPU: 3x DisplayPort, 1x HDMI
Ndërfaqet: 2x USB-A 3.1 Gen2, 4 x USB-A 3.1 Gen1
1x gigabit RJ45, 1x audio, 1x linjë, 1x mikrofon
2x USB-A 3.0, 1x USB-A 2.0, 1x kufje, 1x mikrofon
1x butoni i energjisë, 1x butoni i rivendosjes
Rast: mikro-ATX Kolink CITADEL MESH RGB E zezë
PSU: 600 Watt Kolink Core Series 80 PLUS
Pajisjet periferike: Kabllo USB-A për tastierën bazë dhe mausin e përfshirë
OS: Dos falas
Garancia: 1 vit

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi