Nintendo Switch Sports (Përfshin rripin e këmbës)

New
NintendoSKU: 130062

Barcode: 045496429584


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,999 Lek

Përshkrim

Luani së bashku personalisht ose në internet me familjen dhe miqtë, ose sfidoni lojtarët në mbarë botën. Përveç përshtatjes së avatarit tuaj me artikujt e mbledhur nga loja në internet, ka të gjitha llojet e mënyrave për t'u argëtuar, si për shembull testimi i aftësive tuaja në Pro League, ku mund të përpiqeni të rrisni gradën tuaj duke fituar në sporte të ndryshme.

Lëkundje, shkelmoni dhe shkoni drejt fitores me Nintendo Switch Sports, një koleksion sportesh për Nintendo Switch që ju vë menjëherë në veprim! Konkurroni në gjashtë sporte me lëvizje të botës reale që modelojnë veprimet tuaja në lojë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi