Nerf Minecraft Stormlander

HasbroSKU: 129802

Barcode: 5010993948758


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,999 Lek

Përshkrim

Nerf dhe Minecraft kombinohen për të krijuar blaster të veçantë që ndryshojnë pamjen e betejës! Çekiçi Nerf Minecraft Stormlander merr frymëzimin e tij nga Minecraft: Dungeons, duke kapur pamjen e çekiçit nga videoloja popullore. Ky çekiç shpërthyes me shigjeta mban 3 shigjeta Nerf Elite dhe i lëshon ato një nga një. Ngarkoni 3 shigjeta në pjesën e përparme të çekiçit, tërhiqni dorezën e mbushjes dhe shtypni butonin për të ndezur 1 shigjetë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi