Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 Blaster

HasbroSKU: 129779

Barcode: 5010994105259


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,999 Lek

Përshkrim

Personalizo blasterin Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 për çdo mision! Ky shpues i shigjetave Nerf përfshin një fushë të ngjitshme dhe një fuçi të ngjitshme, në mënyrë që të mund të krijoni stile të ndryshme blaster ndërsa përgatiteni për lojërat Nerf. Ecni të dobët dhe të padurueshëm me boshtin bërthamor, shtoni hapësirën për të rreshtuar objektivat tuaja, shtoni fuçinë për shënjestrimin në distancë - jeni gati për çfarëdo që të sjellë beteja me blasterin Eaglepoint RD-8. Tamburi rrotullues ka një kapacitet prej 8 shigjetash. Nxirrni 8 shigjeta me radhë, më pas ringarkoni shpejt nga hapësira ruajtëse e shigjetave në bord që mban 8 shigjeta.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi