Turi Jurassic Park me përmasa të mëdha matte

New
Paladone Products LtdSKU: 130104

Barcode: 5055964769185


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek2,099ALL

Përshkrim

Me një kapacitet 400 ml (13 floz), filxhani Jurassic Park Embossed është perfekt për çdo pije të nxehtë ose të ftohtë sipas dëshirës tuaj. Merreni atë në vendin tuaj të punës për të shfaqur dashurinë tuaj për këtë film ikonik dhe gjithashtu do të ndihmojë në uljen e përdorimit të gotave dhe shisheve plastike të disponueshme. Përfundimi i tij me efekt graniti mat do të ngjallë kujtime të zbulimit të fosileve dhe logoja e relievit shumë e detajuar e Jurassic Park, duke përfshirë skeletin ikonik Tyrannosaurus Rex, do t'ju kthejë në herën e parë që keni parë parkun tematik të dinosaurëve të klonuar në Isla Nublar. Furnizohet në një kuti dhuratë të markës me ngjyrë të plotë, me ballë të hapur. Turi i ngulitur i Jurassic Park është dhurata perfekte për t'i bërë çdo adhuruesi të ekskluzivitetit të Jurassic Park. Plus, çdo koleksionist i mallrave zyrtare të Jurassic Park do ta mirëpresë këtë pjesë të mrekullueshme në koleksionin e tyre të relikeve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi