Mouse Razer Pro Kliko Mini Wireless

RazerSKU: 129670

Barcode: 8886419333463


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek10,999ALL

Përshkrim

Produktiviteti maksimal. Tingulli minimal: Çelësat mekanikë të heshtur në këtë maus ofrojnë një përvojë të qetë dhe pa shpërqendrim kur jeni në zyrë ose WFH, ndërsa dizajni i tij super i qëndrueshëm zgjat deri në 15 milionë klikime
Përjetoni transportueshmërinë përfundimtare: Forma elegante dhe delikate e miut përshtatet lehtësisht në çanta shpine dhe çantë, duke lejuar produktivitet dhe efikasitet maksimal qoftë në zyrë apo duke punuar nga shtëpia

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi