Monopoly Junior A

HasbroSKU: 129769

Barcode: 5010993556427


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,699 Lek

Përshkrim

Loja Monopoly Junior është një hyrje e thjeshtë e lojës ikonike Monopoly. Me një lojë të lehtë dhe emocionuese, fëmijët mund të kenë një aventurë argëtuese dhe të shpejtë ndërsa lëvizin nëpër tabelë ndërsa udhëtojnë nëpër peizazhin e qytetit të Monopoly Town. Lojtarët zbarkojnë në hapësira miqësore për fëmijët në Monopoly Town, siç janë Salla e Akullores, Skate Park dhe Kopshti Zoologjik, ndërsa blejnë prona, mbledhin qira dhe zbulojnë pasurinë e tyre. Lojtari me më shumë para pasi çdo lojtar tjetër falimenton fiton! I përshtatshëm për 2-4 lojtarë të moshës 5+

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi