Mini Figura Jurassic World Heroes of Goo Jit Zu Blue

New
Character OptionsSKU: 130478

Barcode: 630996413036


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,099 Lek

Përshkrim

Kthehuni në Botën Jurassic dhe zbuloni më shumë krijesa parahistorike të pabesueshme në një mënyrë krejtësisht të re! Nga krijuesit e Heroes of Goo Jit Zu vijnë më shumë nga dinosaurët më tërheqës për të kërcyer nga ekrani i madh! Jurassic World Stretch Heroes janë argëtues jashtëzakonisht tërheqës! Njihuni me Blue! Ky dinosaur është Velociraptori i fundit në Isla Nublar. Ajo nuk është vetëm më e madhja, por edhe më vdekjeprurja - Ajo është emëruar për shiritin e ylbertë që shkon përgjatë gjatësisë së trupit të saj - rezultat i ADN-së së saj të krijuar posaçërisht. Kapni dhe shtrini krahët dhe këmbët e Blue. Kjo krijesë e pabesueshme realiste, e përkulur prehistorike mund të shtrihet deri në 3 herë madhësinë e saj normale! Kur e lini të shkojë, ajo kthehet në formën dhe madhësinë e saj origjinale! Super elastik dhe super i fortë, Jurassic World Stretch Heroes u ofrojnë djemve dhe vajzave një mënyrë krejtësisht të re GOOEY për të luajtur me figura aksioni pa rrëmujë. Mblidhni të gjithë dinosaurët e njohur të Jurassic World: Blue dhe T. Rex për të krijuar botën tuaj të dinozaurëve elastik.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi