Mini Fgure Minecraft Mob Snow Creeper

New
MattelSKU: 130522

Barcode: 194735032594


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek849ALL

Përshkrim

Fans mund të krijojë, eksplorojë dhe mbijetojë me figurat e veprimit të Minecraft Mob Head Minis! Këto figura janë ridizajnuar me koka gjigante dhe pjesë lëvizëse që i bëjnë ato të lehta për t'u luajtur me duar më të vogla. Duke përdorur dizajnin pikseluar të firmës së videolojës, ato janë perfekte për lojë dhe shfaqje. Rikrijoni momentet e preferuara në lojë ose krijoni histori me figura ikonike të personazheve që godasin poza aksioni. Dhuratë e shkëlqyer për fansat e Minecraft. Lojtarët do t'i duan të gjithë! Secila shitet veçmas, në varësi të disponueshmërisë. Ngjyrat dhe dekorimet mund të ndryshojnë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi