Mikrofoni OTL Rainbow High Gold Karaoke

New
OTLSKU: 130061

Barcode: 5055371624770


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,999 Lek

Përshkrim

Bëhuni një yll rock me këtë mikrofon karaoke pa tel me ngjyra dhe në modë Rainbow High™! Luaj melodinë tuaj të preferuar në këtë mikrofon të mrekullueshëm të artë me shkëlqim, karaoke të nivelit të lartë dhe këndoni kudo që të jeni. Bëhuni gati për të organizuar një shfaqje GLAM dhe argëtohuni pafund që të gjithë ta ndajnë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi