Mikrofoni iDance PM10 Zi

iDanceSKU: 129959

Barcode: 4894367011009


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,799 Lek

Përshkrim

bashkë me muzikën tuaj të preferuar, kurdo dhe ku të dëshironi.
Pavarësisht nëse keni ditëlindjen ose nëse jeni vetëm në dhomën tuaj.. Me PARTYMIC nga iDance është gjithmonë një festë.

Si punon?
PM-10 është një mikrofon që përmban një altoparlant drejtpërdrejt.
Ju transmetoni muzikën përmes Bluetooth në mikrofon dhe këndoni së bashku me të gjitha këngët.
Më pas transmetoni muzikë nga Spotify, Deezers, iTunes ose ndonjë ofrues tjetër.

Sigurisht që është gjithashtu shumë bukur të këndosh Karaoke.
Nëse luani një këngë me tekst në youtube, mund të këndoni së bashku përmes mikrofonit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi