Maskë PJ Maska Gekko

New
HasbroSKU: 130531

Barcode: 5010993837212


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,699 Lek

Përshkrim

Lërini imagjinatën e fëmijëve t'i çojë ata "në natën për të shpëtuar ditën" me maskën e heroit PJ Masks Gekko. Fëmijëve do t'ju pëlqejë të veshin këtë maskë kostumi për të rikrijuar të gjitha skenat e tyre të preferuara nga shfaqja e Disney Junior. Lodra PJ Masks Hero Mask është e qëndrueshme, fleksibël dhe ka një jastëk fytyre prej gome dhe shirit elastik për kokë, kështu që është mjaft e rehatshme që heronjtë e vegjël ta mbajnë në të gjitha misionet e tyre më të rëndësishme. Është koha për të qenë një hero! Lodra PJ Masks Gekko Hero Mask i bën fëmijët parashkollorë në heronjtë e aventurave të tyre të lojës. Djemtë dhe vajzat e moshës 3 vjeç e lart do të duan ta përdorin këtë lodër të veshjes së superheroit për të rikrijuar skena nga shfaqja e Disney Junior dhe për të imagjinuar misione të reja të tyre së bashku me Catboy dhe Owlette. Më e mira nga të gjitha, maska e qëndrueshme dhe e rregullueshme është sa komode aq edhe argëtuese—sfida më e madhe mund të jetë të ndaloni së luajturi heronj të vegjël.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi