Ikona e dritës Marvel Deadpool 3D

New
Paladone Products LtdSKU: 130386

Barcode: 5055964738693


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,099 Lek

Përshkrim

Gjatë ditës, kjo figurë 3D e Deadpool tregon dashurinë tuaj për këtë personazh të Marvel Comics, por kur errësohet, thjesht lëvizni çelësin dhe ai shndërrohet në një dritë super të lezetshme, perfekte për dhomën tuaj të gjumit, dhomën tuaj të lojërave ose pse jo ta çoni në punë dhe ta shpërndani. dashuria jote për këtë super të keq u kthye në antihero me kolegët e tu.

Adhuruesit e Deadpool dhe Marvel do ta pëlqejnë këtë dritë të dobishme që është 11 cm (4") e gjatë. Ajo mundësohet nga 2x bateri AAA (nuk përfshihen) kështu që ju mund ta vendosni Deadpool Icon Light kudo në shtëpinë tuaj. Furnizohet në një kuti me ngjyra të plota , është një dhuratë e përkryer për çdo adhurues për t'i shtuar koleksionit të tyre të relikeve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi