Dritë DC Comics Logoja e Batman

New
Paladone Products LtdSKU: 130141

Barcode: 5055964789534


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,199 Lek

Përshkrim

Ndriçoni shtëpinë tuaj si rrugët e qytetit Gotham me këtë Dritë Logo Batman.

Drita e gjerë 30 cm (11,8") përmban logon e filmit të vitit 2022, The Batman, në të zezë dhe të kuqe të theksuar. Një siluetë lakuriqësh nate qëndron prapa logos me krahët e saj të shtrirë. Drita mund të montohet në mur (përfshihen udhëzimet) ose i përdorur në këmbë të lirë Plus, ai përfshin modalitetet e ndezjes së fazës dhe dritës pulsuese.

Fuqini dritën me USB (përfshirë kabllon) ose 3x bateri AAA (nuk përfshihen) dhe lëreni të ndriçojë dhomën tuaj të gjumit ose hapësirën e jetesës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi