Lenovo V55t - AMD Ryzen 5 5600G | 8 GB | 256 GB | Windows 10 Pro

New
LenovoSKU: -

Barcode: -


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 81,999 Lek

Përshkrim

Permasat Tower PC 340 x278x145 mm (HxDxW)
CPU AMD Ryzen 5 5600G 6 bërthama/12 fije deri në 4,40 GHz
RAM 8 GB 3200 Mh DDR4
SSD 256 GB PCIe NVMe M.2
Grafika: AMD Radeon Graphics
Ndërfaqet: 1x VGA, 1x HDMI, 1x LineOut
2x USB-A 3.2 Gen2, 4x USB-A 2.0, 1x porte serike COM RS232
2x USB-A 3.2 Gen1, 1x Rj45 Gigabit Ethernet, TPM 2.0
1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
1x 9,0 mm DVD±RW, Wireless5 + Bluetooth 5.0
PN: Lenovo V55t Gen2-13ACN
OS: Windows 10 Pro
Garancia: 1 vit

Ideale për bizneset për detyra të vogla dhe të mesme:
Rrjedha e punës në zyrë | Detyra e Operatorit | Pritja | Zmadhimi i thirrjeve | Salla konferencash | Prezantimet | Argëtim në shtëpi

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi