Lego Minecraft Fshati Llama 21188

New
LegoSKU: 130319

Barcode: 5702017156699


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek16,999ALL

Përshkrim

Jepuni lojtarëve të Minecraft një grup të veçantë miqtë e tyre që e duan Minecraft sigurisht që do t'i admirojnë. LEGO Minecraft Fshati Llama (21188) kombinon aventurat e Minecraft me krijimtarinë praktike të tullave LEGO për t'u dhënë fëmijëve të moshës 9 vjeç e lart një set mega, modular që është i përsosur për lojë dhe shfaqje.

Argëtim pafund brenda dhe jashtë
Lojtarët e Minecraft mund të sjellin aftësitë e tyre krijuese të ndërtimit në botën reale me këtë grup lojërash frymëzues që përmban një kastë klasike të personazheve të Minecraft: një bari lama, kalorës llama, fshatar i savanës, fshatar farkëtar, grabitës, mbrojtës, llama, llama e vogël dhe një qengj. Lama e madhe hapet në mënyrë që fëmijët të mund të eksplorojnë dhe personalizojnë dhomat plotësisht të mobiluara brenda. Jashtë, ka kafshë për t'u kujdesur dhe 6 module të personalizueshme që mund të vendosen kudo rreth llamës, midis këmbëve apo edhe në shpinë. Ka aksion beteje kur grabitësit sulmojnë - dhe fëmijët përdorin armën e tyre sekrete që e bën llamën e madhe 'të pështyjë' turmat armiqësore!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi