Lego Marvel The Infinity Saga Iron Man Armory 76216

New
LegoSKU: 130317

Barcode: 5702017154596


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,999 Lek

Përshkrim

Lodra ndërtimi LEGO Marvel Iron Man Armory (76216) për fëmijët e moshës 7+ vjeç është e mbushur me detaje autentike, veçori fantastike dhe minifigura ikonike për të kënaqur çdo adhurues të filmave të Marvel Studios Infinity Saga. Ky grup lojërash i gjithanshëm dhe i mbushur me veçori i çon fëmijët në dhomën e famshme ku Iron Man ruan pajisjet e tij të kostumit të teknologjisë së lartë. Si dhe kostumet klasike MK3, MK25 dhe MK85 Iron Man, ka një zonë punishteje me mjete ku fëmijët mund të kryejnë riparime dhe një platformë ku Super Hero miliarderi mund të ndryshojë në armaturën e tij të zgjedhur. Ka gjithashtu 3 ekrane holografike, një makinë sportive, një krah ndihmës robot, shumë aksesorë dhe minifigura të njohura LEGO Iron Man, duke përfshirë Tony Stark, Pepper Potts, Nick Fury, War Machine dhe Whiplash. Përveç kësaj, aplikacioni falas LEGO Building Instructions i lejon fëmijët të shikojnë, zmadhojnë dhe rrotullojnë modelin ndërsa ndërtojnë, duke ofruar një ndjenjë të mahnitshme zhytjeje dhe ndërveprimi gjatë procesit të ndërtimit. Gama e gjerë e lodrave të ndërtimit LEGO Marvel u ofron fëmijëve grupe lojërash me cilësi premium që ofrojnë mundësi të pafundme imagjinative për të ndërtuar dhe luajtur. Ky grup është një dhuratë e shkëlqyer për ditëlindje, Krishtlindje apo festë për fëmijët e moshës 7+ vjeç që e duan Iron Man dhe Avengers. Me përmasa mbi 6,5 inç (17 cm) e lartë, 5 inç (13 cm) e gjerë dhe 2,5 inç (6 cm) e thellë, dhe me seksione të shumta, fëmijët mund të riorganizohen dhe riimagjinojnë ndërsa krijojnë linjat e tyre të tregimeve Përmban 496 pjesë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi