Lego Marvel The Infinity Saga I Am Groot 76217

New
LegoSKU: 130318

Barcode: 5702017154602


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,699 Lek

Përshkrim

LEGO 76217 Unë jam GrootBaby Groot me lëvizje fantastike!Vendosni një model të lëvizshëm të Baby Groot nga Universi Kinematik Marvel në duart e fëmijëve 10 vjeç e lart me LEGO Marvel I am Groot (76217). Luaj dhe shfaq GrootÇdo fans i Marvel Guardians of the Galaxy Vol. 2 do të njohë skenën e famshme ku kërcen Baby Groot. Tani fëmijët mund të rikrijojnë këtë skenë dhe të tjerat me këtë rikrijim të detajuar dhe të lëvizshëm të vogëlushit të dashur dhe të djallëzuar. Modeli i ndërtueshëm është i lehtë për t'u pozicionuar dhe pozuar, madje ka edhe një kasetë të shtirur të përfshirë për muzikë të krijuar! Përveç kësaj, aplikacioni falas LEGO Building Instructions i lejon fëmijët të shikojnë, zmadhojnë dhe rrotullojnë modelin ndërsa ndërtojnë, duke ofruar një ndjenjë të mahnitshme zhytjeje dhe ndërveprimi gjatë procesit të ndërtimit. LEGO 76217 I am Groot është një nga grupet e shumta të LEGO Tema Super Heroes.Karakteristikat Movable Baby Groot – Modeli i ndërtimit dhe luajtjes LEGO Marvel I am Groot (76217) është i lehtë për t'u pozicionuar dhe për të paraqitur personazhin ikonik të Marvel - Fëmijët ndërtojnë Baby Groot e tyre, nga Guardians of the Galaxy Vol nga Marvel Studios. 2. Kompleti përfshin gjithashtu një kasetë të shtirur dhe një pllakë emri të shfaqur Rikrijoni lëvizje kërcimi – Modeli i ndërtueshëm është i lehtë për t'u pozicionuar dhe pozuar, madje ka edhe një kasetë të shtirur për muzikë të krijuar Dhuratë për fëmijët - Një ditëlindje, festë e veçantë ose ndonjë ëmbëlsira ditore për fëmijët e moshës 10 vjeç e lart, të cilët janë adhurues të filmave të "Guardians of the Galaxy" të Marvel Studios dhe filmit super të lezetshëm Baby GrootBuild, luaj dhe shfaq - Modeli shumë i disponueshëm është mbi 10,5 inç (26 cm) i gjatë dhe vjen me një kasetë dhe një pllakë emriZgjero argëtimin e Super Heroit -

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi