Lego Marvel Super Heroes The Infinity Saga Iron Man 76206

New
LegoSKU: 130147

Barcode: 5702017154213


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,999 Lek

Përshkrim

Jepini fansave të Iron Man 9 vjeç e lart dhuratën më të mirë: Iron Man-in e tyre. E gjatë mbi 9 inç (24 cm), LEGO Marvel Iron Man Figure (76206) është një lodër që mund të ndërtohet kudo, që sjell origjinalitetin e filmit Marvel në aventurat e mbushura me aksion të fëmijëve.

Bazuar në Iron Man nga Avengers: Age of Ultron të Marvel Studios, ky rekreacion realist është i bashkuar plotësisht, kështu që fëmijët mund të lëvizin dhe të pozicionojnë figurën e LEGO Marvel ndërsa luftojnë në misione emocionuese. Një tullë e lehtë që funksionon me butona shton realizëm shtesë pasi ndriçon reaktorin e harkut në gjoksin e Iron Man. Kur nuk shpëton universin, modeli i Iron Man duket i mrekullueshëm në ekran dhe përfshin një pllakë informacioni të lëvizshëm me detaje rreth ikonës së blinduar Avenger. Aplikacioni pa pagesë LEGO Building Instructions përmban një udhëzues dixhital shtesë që fëmijët mund ta përdorin për të zmadhuar, rrotulluar dhe vizualizuar modelin e tyre. Ekziston gjithashtu një proces ndërtimi i udhëhequr nga jeta reale që u lejon ndërtuesve të rinj të ndërtojnë me besim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi