Lego Marvel Super Heroes Spider-Man & Green Goblin 76219

New
LegoSKU: 130148

Barcode: 5702017189697


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,699 Lek

Përshkrim

Dërgojeni lojën imagjinative të fansave të Marvel në një nivel krejtësisht të ri me 2 mekanikë përbindësh që paraqesin minifigura të njohura Super-Hero nga filmat e Marvel. Fëmijët vendosin minifigurën e Spider-Man në kabinën e mekanizmit përbindësh Spidey, me krahët e tij shumë të gjatë, fleksibël dhe armët e integruara. Ata vendosën minifigurën Green Goblin në kabinën e makinës së përbindëshit të super zuzarit, me kthetrat dhe gjuajtësit e tij të mëdhenj, kapës. Pastaj, beteja e mekanizmave përbindësh fillon! Kur mbaron aksioni i ditës, 2 mekanizmat shumë të disponueshëm duken të mahnitshme të ekspozuara në dhomat e fëmijëve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi