Lego Marvel Avengers Iron Man Mech Armor 76203

New
LegoSKU: 130006

Barcode: 5702017154190


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,499 Lek

Përshkrim

Një kënaqësi e madhe për fansat e Iron Man 7 vjeç e lart! LEGO® Marvel Iron Man Mech Armor (76203) e çon lojën dhe shfaqjen e veprimeve të Marvel në lartësi të reja.

Aventura super argëtuese për Super Heronjtë e rinj
Të gjithë fëmijët e duan Iron Man, apo jo? Epo, kjo mekanizëm i fuqishëm e bën përvojën e lojës Iron Man më të madhe dhe më të mirë. Fëmijët vendosin minifigurën e Iron Man në kabinën e hapjes së mekanikës gjigante Iron Man. Me qitësin e ngarkuar të mekanikës, mburojën e madhe energjike dhe krahët dhe këmbët plotësisht të lidhura, fëmijët mund të rikrijojnë skenat e preferuara të filmave, të përballen me mekanikë të tjerë në beteja epike dhe të luajnë aventurat e tyre të pafundme Super-Hero. Dhe, kur veprimi të ndalojë, fëmijët do të duan të shfaqin mekanizmin e Iron Man në dhomën e tyre - deri në aventurën tjetër!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi