Lego Marvel Avengers Black Panther 76204

LegoSKU: 129698

Barcode: 5702017154206


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,299 Lek

Përshkrim

LEGO Marvel Black Panther Mech Armor (76204) është një kënaqësi me përmasa gjigante për fansat e Black Panther të moshës 7 vjeç e lart! Ky mekanizëm i fuqishëm i luajtjes dhe shfaqjes e transformon Avenger-in me kthetra në një luftëtar super-hero të madh. Vëri mega aventurat e Marvel në duart e fëmijëve. Kur vendosin minifigurën Black Panther në kabinën e makinës Black Panther, krahët, këmbët dhe kthetrat dërrmuese të tij të mëdha e të lëvizshme garantojnë veprim të pafund Super-Hero ndërsa luftojnë me të këqijtë, përballen me mekanikë të tjerë dhe rikrijojnë skenat e preferuara të filmave Marvel. Dhe, kur aksioni i ditës ka përfunduar, mekanizmi Black Panther duket i mrekullueshëm i ekspozuar në dhomën e çdo fëmije.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi