Lego Jurassic World T. Rex & Atrociraptor Dinosaur 76948

New
LegoSKU: 130011

Barcode: 5702016913545


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,999 Lek

Përshkrim

Fansat mund të riimagjinojnë aksionin emocionues nga filmi Jurassic World: Dominion me këtë grup lodrash T. rex & Atrociraptor Dinosaur Breakout (76948). Një dhuratë fantastike për fëmijët me trend të moshës 8 vjeç e lart, ai përmban një treg të ndërtuar dhe lodër të madhe kamioni, plus figura Atrociraptor dhe T. rex. Tregu ka një mbyllje T. rex me një funksion shkëputjeje dhe kamioni ka vend për 2 Atrociraptor (Gjeni një tjetër Atrociraptor në grupin 76945).

Lojë argëtuese me role
Ka 4 minifigura: Owen Grady, Claire Dearing, Rainn Delacourt dhe Soyona Santos, plus 2 qetësues për të frymëzuar tregimin krijues. Udhëzimet hap pas hapi janë të përfshira në mënyrë që edhe të sapoardhurit LEGO® të mund të ndërtojnë me siguri dhe grupi kombinohet bukur me Atrociraptor Dinosaur: Bike Chase (76945) për lojë shtesë në aksion.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi