Lego Jurassic World Blue & Beta Velociraptor Capture 76946

New
LegoSKU: 130009

Barcode: 5702016913521


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek3,999ALL

Përshkrim

Fëmijëve që duan dinosaurët dhe automjetet e lezetshme do ta pëlqejnë këtë set LEGO® Jurassic World Blue & Beta Velociraptor Capture (76946). Frymëzuar nga një skenë emocionuese në filmin Jurassic World Dominion, ai përmban një kamion lodër të ndërtuar, biçikletë dhe një kafaz dinosauri me një funksion kurthi dhe element aksesor të daulles së pulës për karremin e dinosaurëve.

Lojë krijuese
Ky grup lodrash për moshat 6 vjeç e lart përfshin gjithashtu 2 minifigura: Maisie dhe Rainn Delacourt me një armë qetësuese, plus figura të dinosaurëve Blu dhe Beta, që inkurajojnë fëmijët të luajnë me role dhe të ëndërrojnë histori origjinale. Ka udhëzime të thjeshta për t'u ndjekur në kuti, kështu që edhe fillestarët mund t'i ndërtojnë modelet me besim dhe kompleti kombinohet shkëlqyeshëm me lodra të tjera ndërtimi LEGO Jurassic World për më shumë veprim gjatë lojës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi