Lego Jurassic World Atrociraptor Dinosaur: Bike Chase 76945

New
LegoSKU: 130008

Barcode: 5702016913514


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,599 Lek

Përshkrim

Tifozët mund të rimarrë entuziazmin e filmit Jurassic World: Dominion me këtë grup ndërtimi Atrociraptor Dinosaur: Bike Chase (76945). Një dhuratë ideale për fëmijët e moshës 6 vjeç e lart që meritojnë një kënaqësi, ky grup lojërash përmban një figurë lodrash të mundshme Atrociraptor, motoçikletë dhe një treg të ndërtuar me tulla me një mur të palosshëm që ricilësohet lehtë dhe një gropë luftarake rrotulluese të dinosaurëve.

Veprim i lojës me role
Ky komplet lehtësisht i lëvizshëm përfshin minifigura Owen Grady dhe Rainn Delacourt me një armë qetësuese, plus 2 figura të vogla lodrash dinosauri për argëtim dhe lojë krijuese. Ka udhëzime hap pas hapi, kështu që edhe fillestarët mund të shijojnë procesin e ndërtimit dhe kompleti kombinohet në mënyrë të përkryer me T. rex & Atrociraptor Dinosaur Breakout (76948) për më shumë veprim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi