Lego Harry Potter Hogwarts Courtyard: Sirius's Rescue 76401

New
LegoSKU: 130315

Barcode: 5702017153421


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,699 Lek

Përshkrim

Frymëzoni shtrigat, magjistarët dhe maggles 8 vjeç e lart për të eksploruar një botë magjike të lojës imagjinative me LEGO Harry Potter Hogwarts Courtyard: Sirius's Rescue (76401).

Ky grup lojërash i gjithanshëm bazohet në skena të paharrueshme nga Harry Potter dhe Prisoner of Azkaban. Ai përmban 3 minifigura ikonike - Harry Potter, Hermione Granger dhe Sirius Black - dhe Buckbeak Hippogriff popullor. Buckbeak ka krahë të lëvizshëm dhe hapësirë në shpinë për një pasagjer minifigurë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi