Lego Friends Mobile Fashion Boutique 41719

New
LegoSKU: 130303

Barcode: 5702017154947


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,199 Lek

Përshkrim

Surprizoni fashionistet e rinj me Dyqanin e Modës Mobile LEGO Friends 41719. Fëmijët e moshës 6 vjeç e lart mund të luajnë me stilin e veshjes së banorëve të qytetit të Heartlake me Stephanie, duke tërhequr dyqanin pop-up pas skuterit të saj të lezetshëm elektrik. Aksesorë argëtues që i japin jetë lojës: tharëse flokësh, gërshërë, furçë, buzëkuq dhe parfum. Klientët mund të blejnë aksesorë për flokët e tyre. Karakteristikat e zgjuara përmirësojnë lojën: pasqyra e varur paloset kur jeni në lëvizje dhe skuteri është i shkëputshëm. Udhëzues dixhital për të krijuar argëtim. Përveç një udhëzuesi letre, ky grup përfshin Udhëzimet PLUS. Ky udhëzues, i disponueshëm në aplikacionin LEGO Building Instructions, përfshin mjete zmadhimi, fantazmë dhe rrotullimi për t'i ndihmuar fëmijët të kuptojnë procesin e ndërtimit dhe i lejon ata të ruajnë përparimin e tyre për t'u kthyer më vonë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi