Lego Duplo Buzz Lightyear's Planetary Mission 10962

New
LegoSKU: 130300

Barcode: 5702017153568


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek3,999ALL

Përshkrim

LEGO Duplo Disney dhe Pixar Buzz Lightyears Planetary Mission (10962) - një lodër dizajni e gatshme për zhvillim me shumë funksione për fëmijët e vegjël - mund të çojë imagjinatën e fëmijëve në hapësirë. Kjo lodër e gjithanshme me anije kozmike dhe robot për fëmijët e vegjël të moshës 2 vjeç e lart promovon kreativitetin dhe imagjinatën dhe mëson punën në grup dhe mrekullitë e hapësirës.Adhuruesit e filmit të Disney dhe Pixar Lightyear dhe vetë ikonë Space Rangers do të kenë gëzimin e tyre për të ndihmuar LEGO Buzz Lightyear dhe tre miqtë e tij lodër - Sox e maces robot, Ivan kompjuteri dhe Eric droid trekëndësh - në gjetjen e qelizës së karburantit që mungon në anijen e tij kozmike. Lodrat hapësinore LEGO u lejojnë prindërve të përjetojnë momente të vlefshme në zhvillimin e fëmijëve të tyre, duke u ofruar atyre argëtim të pakufizuar, mundësia për t'u shprehur dhe kënaqësia e eksplorimit. Lodra hapësinore është mbi 5 cm e lartë, 14 cm e gjatë dhe 13 cm e gjerë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi