Lego Disney Pixar Lightyear Zurg Battle 76831

New
LegoSKU: 130152

Barcode: 5702017152400


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,849 Lek

Përshkrim

Transportoni adhurues të hapësirës 7 vjeç e lart deri në botën emocionuese ndërplanetare të Disney dhe Pixar's Lightyear me Zurg Battle (76831). Ky grup kreativ lojërash ofron argëtim jashtë kësaj bote, ndërsa pak Space Rangers bashkohen me minifigurat Buzz Lightyear dhe Izzy dhe macja Sox për të mposhtur zuzarin e keq Zurg dhe për të rimarrë qelizën e karburantit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi