Lego Disney Mickey and Friends Castle Defenders 10780

New
LegoSKU: 130310

Barcode: 5702017153483


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,699 Lek

Përshkrim

Fëmijët e moshës 4 vjeç e lart mund të bëjnë aventura dhe të zhvillojnë aftësi komunikimi dhe luajtjeje me role me këtë grup LEGO Disney Mickey and Friends – Mickey and Friends Castle Defenders (10780), me një kështjellë me kulla, 4 ndërtime të vogla, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Daisy Minifigura Duck dhe Donald Duck, një dragua që mund të ndërtohet dhe një figurë kali LEGO që mund të kalojë. Të gjitha minifigurat janë për herë të parë me fustan fantazi.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi