Lego City The Knockdown Stunt Challenge 60341

New
LegoSKU: 130307

Barcode: 5702017162102


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,599 Lek

Përshkrim

Fëmijëve që duan garat do ta pëlqejnë këtë komplet lodrash LEGO City The Smashing Stunt Challenge (60341) me pjesë që shkëlqejnë në errësirë. Ata lëshojnë motorin me volant për të goditur një shtyllë dhe për të fituar një çmim. Dhe me 2 personazhe të njohur nga seria televizive LEGO City, të gjithë përbërësit janë aty për shumë lojëra argëtuese me role. Kombinoje këtë set me grupe të tjera nga seria LEGO City Stuntz për më shumë aksione marifetesh.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi